5 סיבות לרכישת שואב רובוטי עבור המשרד

5 סיבות לרכישת שואב רובוטי עבור המשרד

שתפו בדוא"ל

שואבי אבק רובוטיים כבר נמצאים איתנו כמה שנים ולא מעט בתים משתמשים בהם על בסיס יומיומי. המטרה העיקרית של שואב אבק רובוטי היא להקל עלינו בפעולת השאיבה והניקיון של סוגי המשטחים השונים בבית ואכן זה מה שהוא עושה. אם שואב אבק רובוטי כל כך מתאים לבתים פרטיים, מדוע שלא יהיה מתאים עבור משרדים, מה ההבדל בין חלל הבית או חלל המשרד? שניהם מתלכלכים על בסיס יומיומי. ישנם כל מיני סוגים של שואבי אבק רובוטים ולא כל אחד מעניק את אותם היתרונות ולא כולם הם בעלי אותם המאפיינים. על מנת ששואב אבק יתאים גם לבית ובאותה מידה גם למשרד, הוא מוכרח לעמוד בקריטריונים מסוימים, כאלה שיהפכו אותו לשואב אבק רובוטי מצוין המסוגל להתמודד עם משטחים מלוכלכים ביותר. שואב האבק הרובוטי של ניטו לא לחינם זכה בתואר השואב החזק והמתקדם ביותר מבין כל השואבים הקיימים בשוק. ניטו תוכנן ויוצר לאחר שמתכנניו למדו מהשגיאות של השואבים שיצאו לפניו.

מאפייני ניטו מסייעים לניקיון המשרד

רכישת שואב אבק רובוטי מוכרחים לעשות רק לאחר שבודקים מהם יכולותיו השונות של השואב הספציפי. שואב האבק של ניטו מכיל את מרב המאפיינים של שואב רובוטי והוא היחיד שמסוגל להעניק רמת ניקיון מלאה. הנה כמה מהמאפיינים של השואב הרובוטי מבית ניטו:

  • שקט – את ניטו ניתן להפעיל במהלך שעות העבודה כיוון שאינו מייצר רעש כפי שמייצרים שואבי אבק רובוטיים מתחרים.
  • יעיל – בניטו קיימת מערכת מיפוי לייזר חדשנית העוזרת לו למפות את חלל החדרים השונים ולתכנן את מסלול הניקיון הקצר והיעיל ביותר. בניגוד לשואבים מתחרים, ניטו אינו נתקע באובייקטים כיוון שהוא מודע אליהם מבעוד מועד ומתכנן את מסלולו בהתאם תוך כדי השינויים המתרחשים בחלל.
  • עצמאי – ניטו הוא השואב היחיד שאין צורך לעבור אחריו בתום התהליך ולוודא שאכן ניקה כראוי. ניטו מיוצר בצורת האות D בעוד ששאר הרובוטים מיוצרים בצורה עגולה. צורתו של ניטו מאפשרת לו להיצמד לכל הפינות השונות והפנלים, דבר שרובוט עגול אינו מסוגל לעשות וכך בעצם מפספס כמות לא קטנה של לכלוך שהצטברה בפינות.
  • מבדיל בין משטחים – לא מעט משרדים משלבים בתוכם שטיחים מקיר לקיר או שטיחים רגילים. ניטו מסוגל להבדיל בין סוגי משטחים שונים ולהתאים את עצמת השאיבה אל המשטח המתאים. ניטו מסוגל להתמודד עם כל סוגי הלכלוך בין אם אלו שערות של בעלי חיים או אבק שנדבק לרצפה.
  • אפליקציה – בניטו ניתן לשלוט דרך אפליקציה המותקנת בכל סמרטפון. גם אם שכחתם להפעיל את ניטו כאשר סיימתם את יום העבודה, בלחיצת כפתור תוכלו להפעיל אותו מהבית ולשוב למחרת אל משרד נקי.

לא תוכלו להחליף אותו

אם לא חשבתם עד היום לרכוש שואב אבק רובוטי עבור המשרד שלכם, לאחר שתרכשו את ניטו, לא תבינו איך הצלחתם להסתדר בלעדיו ועד כמה הוא הופך את החיים לקלים יותר.