מה עושים עם הממיר כאשר תולים את המסך

מה עושים עם הממיר כאשר תולים את המסך

שתפו בדוא"ל

בשנים האחרונות כאשר רוכשים מסך טלוויזיה חדש, רוב האנשים מעדיפים לתלות אותו. על ידי תליית מסכי טלוויזיה באופנים שונים אנחנו מקבלים לא מעט יתרונות. אך מה עושים עם שאר המכשירים כאשר הטלוויזיה תלויה על הקיר, הרי רצינו לחסוך במקום ולהוציא את שידת הטלוויזיה המסיבית שחסמה לנו חצי מהסלון. ובכן, ככל שהטכנולוגיה של ענף האודיו-ווידאו מתקדמת, כך גם יוצאים לאור אביזרי תמיכה למכשירים השונים. בענף האודיו-ווידאו חשבו על הכל כך שאין לכם מה לדאוג, יהיה מקום מיוחד לכל מכשיר ומכשיר הנמצא לצד המסך. כמובן שניתן להניח את כל המכשירים השונים על שידה מיוחדת, אך גם ניתן להשתמש באופציות נוספות. ישנם המון סוגים שונים של אביזרי תמיכה ועל מנת לבחור את המתקן הנכון, האיכותי והיעיל ביותר עבורכם, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים בענף. בשורות הבאות אפרט על היתרונות של תליית הממיר על מדף מיוחד באותה ההזדמנות שאתם תולים את המסך שלכם.

יתרונות בתליית הממיר

זרוע לטלוויזיה עם מדף לממיר יעילה מאוד לסוגים שונים של בתים ומסייעת לאנשים רבים. הנה כמה מיתרונותיה:

  1. חיסכון כלכלי – זרוע המגיעה כבר עם ממיר קודם כל חוסכת ברכישת מדף או מכשיר נוסף לתליית הממיר. כאשר נתלה את הטלוויזיה, בדיוק באותה ההזדמנות נפתור את בעיית מיקום הממיר ונוכל בקלות להיפטר משידת הטלוויזיה.
  2. שמירה על איכות – כאשר המסך והממיר תלויים שניהם יחד, המכשירים מוגנים מכל מיני נזקים או חפצים שעלולים לפגוע בהם בטעות. בנוסף, כאשר המכשירים תלויים ומחוזקים, הם מחזיקים מעמד לתקופות ארוכות יותר.
  3. חיסכון במקום – על ידי תליית הממיר יחד עם המסך אנו בעצם חוסכים במקום. כאשר המכשירים תלויים הם בעצם לא תופסים מקום בחלל החדר ומתפנה מקום לחפצים נוספים או שפשוט אפשר להשאיר את החלל נקי ומרווח.
  4. בטיחות – אם יש לכם ילדים או תינוקות בבית, כולנו יודעים כמה הם סקרנים ואוהבים לשחק עם חפצים לא מוכרים. על ידי תליית הממיר תמנעו מהילדים לנסות לגעת בו ובחוטי החשמל המחברים אותו אל השקעים ואל המסך עצמו.

סגנונות שונים

ישנם כל מיני סוגים של זרועות למסכי הטלוויזיה שלנו וחלקם מגיעים עם מדפים לממיר. מדפים לממיר עשויים מזכוכית שחורה מחוסמת וישנם כאלו העשויים מחומר האלומיניום. ישנם מדפים גדולים יותר עליהם ניתן להניח מכשירים נוספים ומדפים קטנים יותר המתאימים אל הממיר בלבד. המדף יהיה מתאים אל הזרוע ויחד ישדרו מראה נקי וחדשני. כמובן שבין שאר אביזרי העזר של ענף האודיו-ווידאו נוכל למצוא מדפים למכשירים שונים כמו מקרנים, DVD ועוד רבים אחרים. אם אתם מעוניינים לתלות את הטלוויזיה שלכם בקרוב, ההמלצה החמה ביותר היא לרכוש זרוע שיש לה מדף בילד אין עבור הממיר וכך תוכלו לחסוך ברכישת מדף נוסף, כמובן תחסכו במקום ואף תוכלו לתת טאץ' עיצובי חדש כיוון שהתפנה לכם מקום בחלל.